پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

۱۴۹ میلیارد دقیقه تماشای ویدئو از آپارات در سال ۱۴۰۲

مهسا بهادری مهسا بهادری
26 خرداد 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه
۱۴۹ میلیارد دقیقه تماشای ویدئو از آپارات در سال ۱۴۰۲
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سایت «آپارات» که بستری برای اشتراک‌گذاری ویدئو در فضای مجازی محسوب می‌شود، در سال ۱۴۰۲ زمانی بالغ‌بر ۱۴۹ میلیارد دقیقه، بازدید را ثبت کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی آپارات، مخاطبان این سایت پارسال چیزی در حدود ۱۴۹ میلیارد دقیقه به تماشای ویدئوهایی نشسته‌اند که از سوی کاربران تولید و در این وب‌سایت هم‌رسانی شده‌ است.

نکته مهم درباره این آمار محاسبه خالص آن است به این معنا که تعداد دقیقه، صرفا مختص تماشای ویدئوهاست و تعداد بازدید و مدت زمان تماشای تبلیغات قبل از هر ویدئو، در آن لحاظ نشده است.

پیش از این اعلام شده بود که کاربران آپارات، در سال گذشته با بهره‌گیری از سازوکار کسب درآمد از بارگذاری ویدئو، بالغ‌ بر ۶۳ میلیارد تومان درآمد به دست آورده‌اند که از میان آن‌ها ۸ کاربر به درآمدی بیش از ۴ میلیارد تومان رسیده‌اند.

بر اساس آمار ارائه شده از جانب آپارات، در طول سال ۱۴۰۲ به‌طور میانگین هر روز ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار کاربر از سایت آپارات بازدید کرده‌اند به عبارتی روزانه حداقل یک نفر از هر ۱۰ ایرانی سراغ محتوای این سایت آمده‌اند. آمار مجموع مخاطبان این سایت نیز، بالغ‌بر ۶۸ میلیون کاربر در ماه اعلام شده است.

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
مهسا بهادری
مهسا بهادری
نظرات

اشاره