زمان مطالعه: 2 دقیقه

در این مصاحبه با راهبران فردا همراه باشید تا بخش‌هایی از مصاحبۀ مهندس «مجتبی قدیریان» را با شما به اشتراک بگذاریم.

راهبرد راهبران فردا در زمینه دیجیتال مارکتینگ چیست؟

جهان و اقتصاد امروز، مستلزم داشتن زیرساخت دیجیتال مارکتینگ است. اگر در دنیای امروز کسب و کاری دارید که در فضای مجازی وارد نشده تقریباً این کسب و کار شما آیندۀ درخشانی ندارد.

فردی در فضای مجازی می‌شناسم که با ورود به عرصۀ دیجیتال مارکتینگ فروش مبلمان خود را چند صد برابر کرده است. شما زمانی که از دیجیتال مارکتینگ استفاده می‌کنید، از قانون اهرم کمک می‌گیرید.

شما وقتی یک کسب و کار سنتی دارید، محدود به زمان و مکان هستید ولی وقتی وارد بستر دیجیتال مارکتینگ می‌شوید، دیگر محدودیت زمانی و مکانی ندارید.

شما در هرکجا که باشید با اتصال به اینترنت کسب و کار خودتان را مدیریت و پاسخگوی مشتریان خودتون هستید.

در سال‌های گذشته بسیاری از کسب و کارها یا وارد دیجیتال مارکتینگ شدند و یا نابود شدند.

شما برای ورود به زمینۀ دیجیتال مارکتینگ نیاز به یک فروشگاه اینترنتی، یک سایت و در عین حال یک یا چند شبکۀ اجتماعی قدرتمند دارید.

در این بازار با داشتن یک سایت شروع کنید که البته شبکه‌های اجتماعی مختلف به کمک شما می‌آید.

البته هر شبکۀ اجتماعی زمینه‌های خود را دارد که ما در راهبران فردا به صورت تخصصی در تمام این زمینه ها فعالیت می‌کنیم.

اینستاگرام

زمینۀ کسب و کاری که امروزه خیلی قدرتمند‌تر از قبل شده. امروزه بیزینس‌های بسیار پردرآمد و قدرتمندی در این شبکۀ اجتماعی محبوب، مشغول به فعالیت هستند.

ما پیشنهاداتمون رو براساس شبکۀ هدف مخاطبانمان انتخاب می‌کنیم. شاید برای برخی از کسب وکارها علاوه بر سایت نیاز به ایسنتاگرام نباشد و هرکاری استراتژی مخصوص خود را دارد.

ما در تمام زمینه‌های تگرام، اینستاگرام، توییتر و… به شما و کسب و کارتان کمک می‌کنیم.

در زمینه تولید محتوا که امروزه یک علم و نیاز اساسی است، ما متخصصین توانایی داریم که با استراتژی‌های مبتنی بر شبکۀ اجتماعی مورد نیاز شما و جامعۀ هدف شما انتخاب می شوند.

راهبرد راهبران فردا برای پیشبرد یک پروژه چگونه است؟

راهبران فردا ابتدا با مشتریان عزیز، چندین جلسه هم‌اندیشی برگزار می‌کند و سپس مشاوره و نقشۀ راه را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. سپس بعد از انجام مراحل اولیه، شما را به تیم مرتبط به کسب‌وکارتان متصل می‌کند.

ما متخصصان قابلی در زمینۀ سایت و تولید محتوا داریم که با استراتژی شبکه‌های مختلف آشنایی و تخصص دارند و هم در اجرا وسناریو نویسی می‌توانند به شما کمک شایانی ارائه دهند.

در راهبران فردا کارها را به صورت انجام می‌دهیم که با توجه به حوزۀ فعالیت و سلیقۀ مشتریان شما باشد.

مدیریت صفحه‌های اجتماعی رو در تیم راهبران فردا داریم که با توجه به پلن‌های انتخابی شما، به شما ارائه می‌شود.

مصاحبه با مجتبی قدیریان مدیرعامل راهبران فردا 2

تیم راهبران فردا با رزومۀ درخشانی که از خود ثبت کرده ، مفتخر است تا بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد.

همانطور که مهندس قدیریان در صحبت‌های خود اشاره داشتند، امروزه اهمیت کسب و کار دیجیتالی بر کسی پوشیده نیست و تقریباً تمام افراد جامعه به این سمت و سو آمده‌اند.

مجموعۀ ما با مدیریت مهندس مجتبی قدیریان توانسته تا در این مهم نقش قابل توجهی ایفا کند. در همین راستا مجموعه سمینارهایی در استان قم و تهران و در آیندۀ نزدیک، برخی از شهرهای کشورمان با عنوان ردپای پول  برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *